Upravit stránku
28.06.2016
HOUFEK OPEN DAYS 2016 – již tradičně se v červnových dnech v Golčově Jeníkově otevřely brány výrobního závodu největšího výrobce dřevoobráběcích strojů a CNC obráběcích center ve střední a východní Evropě.
  • Od 14. do 18. června se ve společnosti HOUFEK a.s. konaly OPEN DAYS 2016. První tři dny patřily studentům a jejich pedagogům. Sedmnáct česko-moravských středních škol a odborných učilišť využilo programu, který pro ně naše společnost a partner projektu SUSO připravili.

Cílem tohoto programu je primárně pomoc školskému systému probudit v mladých lidech zájem o odborné a technické obory. Zároveň chceme studentům ukázat, jak jsou jejich teoretická učiva aplikována v praxi. Tady, v Golčově Jeníkově, na ploše 10 000 metrů čtverečních stroje nejen vyrábíme, ale i vyvíjíme, takže v jednom výrobním areálu máte možnost vidět všechny technologické postupy výroby od technických výkresů až po fázi expedice hotových strojů. – podpořil zahájení OPEN DAYS 2016 pro školy generální ředitel společnosti Aleš Houfek

  • Ostatní dny potom byl výrobní závod k dispozici zákazníkům, obchodním partnerům a všem fanouškům dřevozpracujícího průmyslu. Kromě samotné prohlídky všech úseků výroby měli návštěvníci možnost si prohlédnout i malé soukromé muzeum a na jednom místě tak porovnat historické artefakty a nejmodernějšími technologiemi vybavené stroje.

 OPEN DAYS se těší už několikátý rok poměrně velkému zájmu. Letos k nám vážili cestu zákazníci z Kolumbie nebo z Malajsie. V sobotu sem navíc každoročně zavítají i rodiny našich zaměstnanců, aby se přišly podívat na pracoviště svých rodinných příslušníků. Celkově tyto dny hodnotíme jako akci s širokospektrým významem a s velkým přínosem. – uzavřel generální ředitel Aleš Houfek.

Prohlédněte si fotografie z HOUFEK Open Days 2016