Upravit stránku
Absolventům elektrotechnických, strojních, technických a dalších oborů nabízíme možnost spolupodílet se na chodu společnosti HOUFEK a.s. Náš trainee program je roční program zaměřený na rozvoj a získávání zkušeností v širokém spektru procesů ve strojírenství a elektrotechnice, místo výkonu práce je sídlo společnosti Golčův Jeníkov.
Co je cílem programu?

Absolventi mají možnost poznat chod prosperující společnosti, seznámit se s procesy uvnitř firmy, zapojit se do týmu a zároveň najít budoucí pracovní uplatnění.

Jaká je forma programu?

V trainee programu zaměstnáváme na plný pracovní úvazek a po jeho dokončení je možnost dostat nabídku na hlavní pracovní poměr.

Kdo se může do programu přihlásit?

Do programu se může přihlásit čerstvý absolvent VŠ případně absolvent s maximální praxí dvou let po ukončení studia.
V případě Vašeho zájmu o tento program zašlete svůj životopis a doplňte ho motivačním dopisem, kde uvedete, proč Vás náš trainee program zajímá a co od absolvování tohoto programu očekáváte.
Přijetí je na základně výběrového řízení.

Jaké musí mít uchazeč předpoklady?

Uchazeč musí být čerstvý absolvent VŠ, případně student posledního ročníku vysoké školy, obor elektrotechnický, strojní nebo technický.
Dalšími předklady jsou komunikativní znalost anglického jazyka,ochota a připravenost podávat výkon, iniciativa a angažovanost, zájem o kvalifikační i osobnostní rozvoj, schopnost týmové práce, připravenost k mobilitě uvnitř firmy.

Co je náplní programu?

Absolventi poznají prostředí a procesy uvnitř firmy, zapojí se do práce a projektů na jednotlivých odděleních s výhledem
na 12 měsíců.
Během 12 měsíců získají přípravu a následné začlenění do technického oddělení nebo do oddělení vedení výroby.

Co Vám program přinese?

Získáte praktické znalosti a dovednosti z výrobně - technicko - obchodního prostředí.
Rozšíříte osobnostní a profesní schopnosti a znalosti.
Možnost realizace a dlouhodobého uplatnění u uznávané výrobní společnosti.